Akcia ku dňu matiek

Počas tohtoročného dňa matiek sme sa rozhodli, že si nielen pripomenieme ich dôležitú úlohu v našich životoch a vyjadríme im našu vďačnosť, ale že spravíme niečo aj pre budúce mamičky.

Byť matkou je, či už snom alebo aspoň plánom mnohých žien. Pre dobré plánovanie je však dôležité mať dostatok informácií – a to platí aj pri plánovaní rodičovstva. Ako ste na tom s reprodukčným zdravím, či máte na založenie rodiny ešte čas alebo by bolo dobré to zbytočne neodkladať – to je hlavnou podstatou prekoncepčného vyšetrenia. U žien pozostáva z odberu krvi, z ktorej sa zistí hormonálny profil a vyšetria sa niektoré pohlavné choroby (HIV, syfilis, žltača B a C). Výsledky je následne možné konzultovať priamo s lekárom – odborníkom na reprodukčné zdravie.

Pri príležitosti dňa matiek ponúkame všetkým záujemkyniam, ktoré sú poistené v slovenských zdravotných poisťovniach, toto vyšetrenie úplne zadarmo. Stačí, aby ste sa na prekoncepčné vyšetrenie objednali od pondelka 9. do piatka 13. mája a to buď kontaktným formulárom na našom webe alebo telefonicky. Samotné vyšetrenie môžete absolvovať v termíne, ktorý Vám vyhovuje, a ktorý bude kapacitne dostupný, a to aj po 13. máji.

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

COVID-19 INFO