16.8. o 17:00 Vás pozývame na webinár s doktorom Sakalom

Takmer 15 % párov na Slovensku má nejaký reprodukčný problém. Príčin problémov s plodnosťou môže byť veľa a vyskytujú sa rovnako často na strane žien ako aj mužov. Pokiaľ sa aj vy snažíte o bábätko a nedarí sa Vám, je pre Vás náš webinár ako stvorený. Počas online prezentácie vysvetlí MUDr. Oleksandr Sakal aké môžu byť príčiny neplodnosti a ako prebieha ich diagnostika ako aj liečba. Po prezentácii bude aj čas na Vaše otázky. Tie môžete zasielať už teraz na emailovú adresu marketing@iscare.sk, ale pýtať sa bude možné aj počas webináru prostredníctvom platformy Slido a priamo vo Webexe alebo aj cez stránku Slido.com (viac info nižšie).

Prezentácia sa bude konať bez nutnosti sa registrovať alebo si čokoľvek inštalovať, a to prostredníctvom aplikácie Webex. Na pripojenie Vám tak postačí aj obyčajný internetový prehliadač. K webináru sa môžete pripojiť v čase konania prostredníctvom tohto odkazu:

https://futurelife.webex.com/meet/iscare.sk

Pre všetkých účastníkov webináru máme prichystaný aj darček. O čo presne pôjde sa Vám povieme počas webinára :).

Ako klásť otázky cez Slido

Klásť otázky cez Slido je možné bez registrácie či potreby čokoľvek inštalovať. Stačí ak v čase konania webináru na stránke slido.com zadáte kód podujatia „1765421“ a môžete klásť otázky alebo si pozerať otázky, ktoré položili ostatní účastníci a v prípade, že Vás nejaká z nich zaujme, zahlasovať za ňu, aby sa posunula vyššie v poradí. Možnosť klásť otázky cez Slido bude až počas podujatia. Pokiaľ sa chcete spýtať niečo konkrétne už teraz, môžete nám otázku zaslať emailom na marketing@iscare.sk

Ak sa v prípade veľkého počtu otázok na tú Vašu nedostane rada, nezúfajte. Odpovede nájdete spolu s videozáznamom webináru na našom blogu do niekoľkých dní. O ich zverejnení budeme informovať na našich sociálnych sieťach.

Tešíme sa na Vašu účasť!

COVID-19 INFO