Deň otvorených dverí na klinikách ISCARE

Srdečne Vás pozývame na deň otvorených dverí ISCARE!

V stredu 22.6. od 14:00 do 15:00 budú obe naše kliniky v Bratislave aj v Martine otvorené pre každého, kto má záujem sa prísť pozrieť.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Ukážeme Vám zákulisie liečby neplodnosti – naši zamestnanci Vás prevedú priestormi kliniky a uvidíte aj miesta, kde sa bežne pacienti nemajú možnosť dostať.
  • Budete mať možnosť krátkej konzultácie priamo s lekárom špecialistom.
  • Dostanete od nás malý darček na podporu plodnosti od spoločnosti Verra a taktiež poukaz na základné vyšetrenie plodnosti zdarma (v prípade mužov spermiogram, v prípade žien hormonálny profil).

Čas zohráva pri liečbe neplodnosti veľmi dôležitú úlohu. Strach z neznámeho, rôzne informácie z internetu, či iba viera, že raz sa to musí podariť. Aj to môžu byť niektoré z dôvodov, prečo páry, ktorým sa nedarí počať bábätko, odkladajú návštevu kliniky asistovanej reprodukcie. Čím skôr sa začne so zisťovaním príčiny neplodnosti a jej liečbou, tým je šanca na úspešné tehotenstvo vyššia.

Z organizačných dôvodov prosíme o nezáväzné potvrdenie účasti na email dod@iscare.sk. Ohlásenie záujmu nám pomôže zabezpečiť Vám plnohodnotný zážitok z dňa otvorených dverí a zaručiť dostatok darčekov pre každého záujemcu.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu!

COVID-19 INFO